Ми раді повідомити Вам, що ми єдине охоронне детективне агентство на теренах Західного регіону, яке надає професійні послуги перевірок на поліграфі «детекторі брехні» із дотриманням всіх дозвільних та нормативних вимог. Перевірку проводять наші спеціалісти, які пройшли навчання та отримали кваліфікацію «ПОЛІГРАФОЛОГ» (свідоцтво Міністерства освіти та науки України №1920/20), а також являються членами Всеукраїнської асоціації поліграфологів (посвідчення №334), яка є найбільшим об’єднанням професійних поліграфологів в Україні.

Ми проводимо перевірки на новому, власному сертифікованому, комп’ютерному поліграфі «РУБІКОН», з новітнім програмним забезпеченням та використанням сучасних методів із наданням офіційних висновків за результатами проведених перевірок.

Дослідження проводяться за декількома напрямками:

  1. Безпека бізнесу: перевірка кандидатів на роботу, перевірка діючого персоналу на предмет зливу інформації, недостачі, крадіжки, робота на конкурентів та інші загрози вашому бізнесу;

  2. Розкриття злочинів: розкриття крадіжок, викриття шахраїв, доведення непричетності, тощо;

  3. Приватні дослідження:

    1. Ваше оточення – це Ваші ризики: охоронці, домробітниці, няні, особисті помічники. Спочатку вони входять в довіру, а потім нею користуються.

3.2. Зрада у відносинах: підозри роблять неможливим життя обох. Підозри руйнують довіру і призводять до постійних скандалів. Протестуйте свого супутника або себе, з’ясуйте або доведіть те, що потрібно Вам.

3.3. Вчасно виявлена залежність – це вже 50% її подолання. Це може бути залежність Ваших дітей або близьких від наркотиків, азартних ігор, клептоманії. Ви про неї дізнаєтесь, але може бути пізно. Якщо є підозри – на поліграф.

Враховуючи наш багаторічний досвід діяльності, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дотримання конфіденційності та професійність – це основні принципи нашої роботи.

ГАРАНТ – досвід, професіоналізм та безпека

По питаннях надання послуг з використанням поліграфа «детектора брехні», звертатись за телефонами: (050)5862992.