ПРО НАС


Охоронне детективне агентство "ГАРАНТ" здійснює свою ліцензовану діяльність з листопада 2010 року. Керівні пости в організації займають особи, які мають досвід роботи у СБУ та інших правоохоронних органах України. У нашій команді працюють високопрофесійні фахівці, в тому числі колишні працівники військових груп спеціального призначення, досвідчені оперативні працівники з хорошою спортивною підготовкою. Усі співробітники - кваліфіковані, чесні та порядні люди, завдання яких - допомогти у вирішенні Ваших проблем, пошук виходу навіть із найскладніших життєвих обставин.

Безпека та комфорт клієнта - головна мета нашої роботи. З першого дня створення агентства в основу його діяльності поставлені наступні принципи:

  • Досвід
  • Професіоналізм
  • Безпека
  • Сувора дисципліна та конфіденційність
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Широкий спектр охоронних послуг

Керівник:
Сторожук Ігор Васильович

Директор приватного підприємства охоронного детективного агентства «Гарант» Сторожук Ігор Васильович, за освітою – правознавець.

Протягом 15 років працював на оперативних та керівних посадах в правоохоронному органі.

Чому саме ми?


Досвід роботи

10 років на ринку охоронних послуг


Оперативно

Організаційна структура і система управління нашої компанії дозволяють нам діяти оперативно, з мінімальними витратами часу на прийняття рішень по організації процесу охорони.


Задоволених клієнтів

Понад 1000+ задоволених клієнтів по м. Чернівці та по всій області


Команда професіоналів

ГАРАНТ єдиний представник «Федерації професіоналів безпеки України» в нашій області, що надає професійні послуги охорони, підтверджені Сертифікатом відповідності та входить до Національної Мережі Реагування.


Наша Компанія використовує в роботі сучасні та перевірені операційні технології. Кожен наш співробітник знає: що, як і коли йому необхідно зробити для вирішення поставлених завдань.